5 Yıl Geride Kaldı

Time is goneBlog yazmaya 2007 yılında başladığımda bu işin uzun soluklu olacağını düşünmemiştim. Şimdiyse 5 yılı geride bırakıp 6. yılımıza merhaba diyoruz. Blog yazmaya bir hevesle başladıktan sonra bu işin bir tutkuya dönüşmesi fazla zaman almadı. Bu blogu maddi amaçlar doğrultusunda hayata geçirmediğim için hiç bir zaman yazmaktan da usanmadım. İster teknik ister kişisel konular içersin hep samimi bir ağızla yazmaya çalıştım. Zaten yapılan yorumlarda da beni en çok mutlu eden şey samimi ve içten yazdığımın söylenmesiydi. Kimi zaman hayatın koşuşturmasından 4. yaşımızı kutlamayı bile unuttuk :)) Ama inişli çıkışlı bir yolda bugünlere kadar gelebildik.

Şöyle bir geriye baktığımda sizlerle paylaşmak istediğim yazıları sıralayarak yazımı bitirmek istiyorum. Beni bugüne kadar yalnız bırakmayan vefakar okuyucularıma teşekkür ederim.

Yorumlar

 1. Nice nice 5 yıllara... Ben de 2007'de başlamıştım ama çeşitli olumsuzluklar yüzünden ara verdim, daha sonra da bütün yazılarımı da kaybettim zaten :(

  YanıtlaSil
 2. @ReHiTu,
  Teşekkür ederim. Yazılarınızı yedekleyemediğinize üzüldüm.

  YanıtlaSil
 3. Yaşıt sayılırız dostum. Benim blog da 12.12.12'de 4.senesi bitip 5.senesine girecek :)

  YanıtlaSil
 4. Nice yıllara.:)

  YanıtlaSil
 5. @Furkan Özden,
  Tarih mükemmel denk gelmiş bu sene. Bence gün 3 gece çeşitli etkinliklerle kutla :)

  @GÖK-TÜRK,
  Teşekküler.

  YanıtlaSil
 6. Daha Blogger birçok özellikten yoksunken binlerce bloggerın kod ihtiyacını az karşılamadın. Daha nice yıllara MaFiAMaX...

  YanıtlaSil
 7. Nice yıllara Mafiamax. Sizden blog tekniği hakkında o kadar çok şey öğrendim ki. Her zaman içten ve saygılı yaklaşımınız ise tüm yazılarınızda hiç değişmedi. Her şey gönlünüzce olsun.

  YanıtlaSil
 8. @GM,
  Eyvallah.
  @Sis,
  Teşekkür ederim. Takipçilerim de bu zamana kadar çok vefalı çıktılar. Onların verdiği güçle bugünlere geldik.

  YanıtlaSil
 9. Nice 5 yıllara. Hocam bloguna gelip bir şeyler okumak gerçekten hoş. Ama ben hep söylüyorum yine söyleyeceğim :) Daha çok yazı görmek istiyoruz. Her zaman takipteyim hocam. Eline yakışıyor Bloglamak.

  YanıtlaSil
 10. Emeğinize sağlık, sizin sayenizde bir çok blog okurunuzun sorunlarına çözüm getirdiniz. Allah sizden razı olsun.

  YanıtlaSil
 11. Blogger denilince akla ilk gelenlerdensin Erhan hocam. Az şey yapmadın blogger kullananlar için. Bizlerde bir çok şeyi senin vesilen ile öğrendik. Ve hâla devam ediyor bu sevdan.. Nerede o eski bloglar diye soru sorulsa sanırım ilk 10'larda yer alırsın. Nice yıllara inşallah. Wordpress'le devam etsem de samimi olduğun için bir daimi ziyaretçin de benim :) Ahde vefa çok önemli hocam.. Tebrik ediyorum.

  YanıtlaSil
 12. slm. nice yıllara dileyim.

  YanıtlaSil
 13. @jupiter,
  Evet, sürekli söylüyorsun sağol.
  @rhosus,
  Allah sizden de razı olsun. Enes'in dediği gibi ahde vefa çok önemli. Sizler sayesinde yazma azmim azalmıyor.
  @Enes İLHAN,
  Eyvallah. Teşekkür ederim. Bu arasa Sony XPERIA S için seninle konuşacağım :))
  @security,
  Selam. Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 14. 10 yılınızıda görürüz inş :)

  YanıtlaSil
 15. Beklerim hocam ne demek :)

  YanıtlaSil
 16. Nice 5 yıllara! Çok fazla aktif olarak takip edemesem de, kaliteli bir bloga sahip olduğunu biliyorum. Artık daha sık takip etmeye çalışacağım.

  YanıtlaSil
 17. @Cemil UYANIK,
  :)) Kader, kısmet diyelim. İnşallah.
  @Müjdat Korkmaz,
  Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 18. inşallah daha fazla olur

  YanıtlaSil
 19. Hem detaylı hem de değerli paylaşımlarınızdan ben kendi adıma oldukça faydalandım, bunun için özellikle teşekkür etmek istiyorum. Keyifle takipdeyim.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder